Dziękuję za zaufanie

Moi drodzy
Przyjaciele, Znajomi, Wyborcy!

Serdecznie dziękuję za udzielone mi poparcie w wyborach do Rady Miasta Brzozowa. Jestem niezmiernie wdzięczna za każdy głos oddany na KWW Zmiana dla Rozwoju i każdy głos oddany na moją kandydaturę. Obdarzyliście mnie zaufaniem, za co jestem bardzo wdzięczna i jednocześnie świadoma zobowiązania, które na mnie spoczywa względem Was wszystkich. Deklaruję, że w swojej pracy jako radna będę kierowała się zawsze interesem naszej gminy i jej mieszkańców.

Skuteczny radny musi pracować w stałej łączności z mieszkańcami, dlatego już dzisiaj podaję adres skrzynki mailowej, abyśmy byli w stałym kontakcie: radna@grabownica.pl. Nadal będzie też działać ta strona pod zmienioną nazwą: radna.grabownica.pl – włączona jest opcja komentarzy. Tutaj będę wstawiała bieżące informacje z prac rady i dzieliła się z Wami swoimi uwagami. Najbardziej sobie jednak cenię bezpośrednią rozmowę, dlatego wkrótce podam również miejsce i stałe godziny, kiedy będziemy mogli się spotkać i porozmawiać. Bardzo mi na tym zależy.

Przed nami jeszcze jedna ważna decyzja. 4 listopada zdecydujemy, kto będzie burmistrzem Brzozowa, czyli kto przez najbliższe 5 lat zarządzał będzie naszą gminą i wyznaczał kierunki jej rozwoju. Są potrzebne zasadnicze zmiany! Bardzo Was proszę, abyście nie zrezygnowali z tego najważniejszego uprawnienia, jakie gwarantuje nam demokracja – idźcie proszę do urn!

Mam głębokie przekonanie, że kandydat mojego komitetu, Szymon Stapiński, jest osobą, która godnie i efektywnie będzie tę funkcję sprawować. Proszę o głos na jego kandydaturę.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za poparcie i życzę wszystkim mieszkańcom pomyślnych lat w Gminie Brzozów.

Aleksandra Haudek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.