Nasz program

Wczoraj na spotkaniu w Domu Strażaka w Grabownicy kandydat na burmistrza pan Szymon Stapiński przedstawił założenia naszego programu. Natomiast ja i pan Kazimierz Zajdel omówiliśmy zagadnienia i problemy, które bezpośrednio są związane z naszą wioską. Nasz program stał się kanwą dyskusji z mieszkańcami, która toczyła się bardzo długo i obfitowała w bardzo ciekawe pytania i wypowiedzi niewolne od emocji. To dobrze. To znaczy, że nie jest nam wszystko jedno, to znaczy, że Grabownica jest dla nas ważna i jest potrzeba zmian. W spotkaniu wzięło udział ok. 60 osób, wszystkim bardzo dziękujemy za przybycie.

Dla tych, którzy nie mogli być wczoraj z nami, zamieszczam prezentację z głównymi celami, jakie wyznaczył sobie komitet „Zmiana dla Rozwoju” i nasz kandydat na burmistrza pan Szymon Stapiński.

Zachęcam również do uczestnictwa w kolejnych zaplanowanych przez nas spotkaniach.
Ponadto można z nami porozmawiać w naszym lokalu wyborczym, który znajduje się na brzozowskim rynku (ul. Rynek 6). Pełnimy tam dyżury, aby odpowiadać na zapytania i poznać Państwa oczekiwania i spostrzeżenia. Dzisiaj w godzinach od 9.00-11.00 dyżur pełni kandydat na radnego Kazimierz Zajdel, a w godzinach od 17.00-19.00 czekać na Państwa będzie kandydatka z Przysietnicy Marta Niemiec.

Prezentacja – proszę kliknąć – Grabownica Starzeńska-1

Na bieżąco podajemy informacje na profilu  Komitetu na Facebooku.
A to profil naszego kandydata na burmistrza Brzozowa: Szymona Stapińskiego.

Na mojej stronie jest dostępna opcja komentowania. Zachęcam do rozmowy 🙂

Ola Haudek

Zdjęcia ze spotkania:

KWW Zmiana dla rozwoju

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *